1. Новини Закарпаття
  2. >

Першу в Євросоюзі підпільну сигаретну фабрику ліквідували в Іспанії

22.02.2020 11:09 Кримінал

Фабрика розташовувалася в бункері на околиці Малаги.

Фабрика розташовувалася в бункері на околиці Малаги.

Європол і Цивільна гвардія Іспанії накрили підпільну сигаретну фабрику в околицях Малаги. Нелегальне виробництво знаходилося в бункері на глибині 4 метрів, інформує Еuronews.

При цьому під час операції на фабриці були виявлені 6 українських громадян. Всі вони перебували в стані напівнепритомності, так як були замкнені зовні протягом тижня.

13 лютого по справі про нелегальне сигаретному виробництві були затримані 20 осіб, серед них передбачуваний організатор 30-річний громадянин Великобританії.

За словами поліції, в годину фабрика могла виробляти понад 3500 сигарет, які поширювалися в наслідку на європейському чорному ринку.

"Прибутковість цієї злочинної організації становила півтора мільйона євро в тиждень. Уявіть, який прибуток вони могли отримати, якби ми дозволили їм продовжувати працювати таким чином", - прокоментував офіцер Цивільної гвардії Іспанії Карлос Гальєго.

Бункер з нелегальним бізнесом перебував під стайнями, при цьому крім самої фабрики в ньому знаходилася і житлова зона - з двоярусними ліжками, ванною кімнатою і кухнею.

Це перша виявлена підпільна фабрика з виробництва сигарет в країнах Європейського союзу.

Нагадаємо про підземний тунель із Закарпаття в Європу вартістю 15 мільйонів

Читайте на ГК:Знайдено спосіб носити маску без болю за вухами
Читайте на ГК:Зіграна на пральних машинках мелодія з Гаррі Поттера стала хітом мережі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Частина сервісів Apple просто перестала функціонувати
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська