1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгородському міськрайонному суді у відвідувача вилучили два ножі та електрошокер (ФОТО)

20.02.2020 18:02 Кримінал

Сьогодні, 20 лютого, співробітники теруправління Служби судової охорони у Закарпатській області не дали пронести заборонені предмети в Ужгородський міськрайонний суд.

Сьогодні, 20 лютого, співробітники теруправління Служби судової охорони у Закарпатській області не дали пронести заборонені предмети в Ужгородський міськрайонний суд.

В першій половині дня на засідання суду намагався пройти чоловік 37 років з електрошокером та двома ножами. Співробітники Служби судової охорони Закарпаття провели поверхневий огляд та виявили заборонені предмети. Чоловіку пояснили, що відповідно до вимог з такими речами його до суду пропустити не зможуть, тому він лишив їх у шафі зберігання на час перебування в установі.

Служба судової охорони Закарпаття нагадує, що відповідно до Наказу МВС №1352 від 26.12.2016 забороняється пропуск до приміщень судів та інших органів та установ системи правосуддя осіб з вогнепальною, травматичною, газовою зброєю та газовими балончиками. Крім того, в суд не можна проносити речовини, що є легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними чи отруйними. Також заборона поширюється на колюче-ріжучі предмети та будь-яку іншу зброю.

Нагадаємо, у відвідувачів Виноградівського райсуду судові охоронці виявили й вилучили 2 газові балончики (ФОТО)

Читайте на ГК:В Ужгороді планують створити інформаційно-туристичний центр
Читайте на ГК:Призов на Закарпатті триває: кого невдовзі відправлять до армії (ВІДЕО)
Читайте на ГК:До Дня журналіста на Закарпатті відзначили медійників області (ПОВНИЙ СПИСОК)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська