1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді судитимуть екс-начальника ЗОУЛМГ Валерія Мургу

09.02.2020 22:23 Кримінал

10 лютого, в Ужгородському міськрайонному суді відбудеться засідання, на якому розглядатиметься справа щодо зловживання службовим становищем керівництва ЗОУЛМГ.

10 лютого, в Ужгородському міськрайонному суді відбудеться засідання, на якому розглядатиметься справа щодо зловживання службовим становищем керівництва ЗОУЛМГ.

Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті Ужгородського міськрайонного суду.

Підсудні – Мурга Валерій Іванович, Кий Василь Васильович, Коцур Ігор Несторович.

Початок судового засідання о 10.45 (Ужгородський міськрайонний суд, вулиця Загорська, 53).

Суддя – Лемак О.В.

Нагадаємо, у липні 2019 року,  прокурором Закарпатської області повідомлено начальнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства про підозру у зловживанні своїм службовим становищем, що заподіяло природно-заповідному фонду понад 2,6 млн грн збитків (ч.2 ст.364 КК України).

Йшлося про те, що підозрюваний, спільно з першим заступником ЗОУЛМГ та директором одного з місцевих лісових господарств в період 2016 року, зловживаючи службовим становищем допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду «Ужгородського ЛГ». Слідство вважає, що безпосередньо керівник ЗОУЛМГ незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП «Ужгородського ЛГ», на підставі чого керівник місцевого лісового господарства, за попереднім погодженням з першим заступником начальника ЗОУЛМГ безпідставно видав та погодив лісорубні квитки. В подальшому, на думку правоохоронців, на підставі цих документів на території природньо-заповідного фонду незаконно проведено санітарні рубки.

Нагадаємо, Гончарук заявив про звільнення головного лісівника Закарпаття Мурги через скарги.

Читайте на ГК:В Ужгороді планують створити інформаційно-туристичний центр
Читайте на ГК:Призов на Закарпатті триває: кого невдовзі відправлять до армії (ВІДЕО)
Читайте на ГК:До Дня журналіста на Закарпатті відзначили медійників області (ПОВНИЙ СПИСОК)