1. Новини Закарпаття
  2. >

У Боснії троє українців пограбували 23 банкомати російського "Сбербанка"

08.02.2020 21:22 Кримінал

Українці за 53 години пограбували 23 банкомати і викрали щонайменше 2,7 млн конвертованих марок - більше 37 млн гривень.

Українці за 53 години пограбували 23 банкомати і викрали щонайменше 2,7 млн конвертованих марок - більше 37 млн гривень.

Троє громадян України пограбували десятки банкоматів російського Ощадбанку в Боснії і Герцеговині. Про це напередодні повідомило видання Zurnal

Стверджується, що українці за 53 години пограбували 23 банкомати і викрали щонайменше 2,7 млн ​​конвертованих марок - більше 37 млн ​​гривень. Вони пограбували банкомати в Брчко, Ораш'є, Тузлі, Лукаваці, Кладані, Вогошчі, Сараєво, Кіселяку, Крешево, Хаджичі, Іліджі, Мостарі, Читлуці, Зениці, Какані і Бихачі. 

"Офіційно Олександр Зайцев, Дмитро Бойко і Ярослав Титаренко в'їхали в Боснію і Герцеговину із Сербії через прикордонний перехід Сепак у Зворнику 31 січня о 7 годині 18 хвилин. Через два дні, 2 лютого, близько 12 години 20 хвилин, Бойко і Зайцев були заарештовані після того, як поліція Бихача випадково їх виявила", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що Титаренку вдалося сховатися. Поліцейські підозрюють, що він в'їхав в Угорщину днем ​​пізніше. У затриманих правоохоронці вилучили близько 100 тисяч марок. Решта грошей зникли.

Читайте на ГК:"Штрафувати за відсутність паспорта не будуть": у МВС пояснили, для чого потрібно носити паспорт під час карантину
Читайте на ГК:Майже у третини українців взагалі немає заощаджень - соцопитування
Читайте на ГК:Зеленський розповів про Великдень у новому форматі