1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Минулоріч у Мукачеві підлітки скоїли 27 злочинів

06.02.2020 10:21 Кримінал

Це на 18 більше ніж у 2018. Такі дані оприлюднили у Мукачівському відділі поліції.

Це на  18 більше ніж у 2018. Такі дані оприлюднили у Мукачівському відділі поліції.

Серед скоєних злочинів переважають крадіжки – таємне викрадення косметики, продуктів харчування, жіночого одягу та техніки. Впродовж минулого року зафіксували 15 таких випадків.

Також у 2019 підлітки здійснили 8 грабежів, а саме викрадення гаманців, телефонів, портативних колонок та відеокамер. Патрульні виявили два випадки незаконного носіння холодної зброї, один випадок продажу «вірусних» комп’ютерних програм та один випадок нанесення тілесних ушкоджень.

Серед 28 дітей, які порушили закон – 18 жителів Мукачева, 10 – проживають у Мукачівському та Свалявському районах. Це дівчата та хлопці віком 16-17 років, більшість з підлітків виховуються у повних родинах.

Основними причинами, що підштовхують дітей на злочини є вплив однолітків та впевненість у безкарності за скоєне. Проте головним чинником є відсутність необхідного виховання в сім’ї, батьківського контролю та авторитету.

З метою профілактики дитячої злочинності правоохоронці та працівники служби у справах дітей провели роз’яснювальні бесіди з підлітками та їх батьками. До поліції скерували листи про притягнення батьків до кримінальної відповідальності, а за місцем навчання порушників проведуть виховну та профілактичну роботу.

Нагадаємо, всі школи та дитсадки Мукачівщини закрили на карантин.

Читайте на ГК:В Мукачеві п'яний водій втік з місця ДТП
Читайте на ГК:"Монако" стежить за закарпатським воротарем
Читайте на ГК:У Мукачеві борці за здоров'я людей просять залучити до ПРЛ-тестування лабораторію центру СНІДу