1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прокуратура зайнялася підприємством з Хустщини, яке не сплатило 400 тис грн оренди

28.01.2020 18:05 Кримінал

Через несплату підприємством 400 тис грн оренди, на Хустщині прокуратура вимагає розірвати укладений договір та звільнити 9,5 га комунальної землі.

Через несплату підприємством 400 тис грн оренди, на Хустщині прокуратура вимагає розірвати укладений договір та звільнити 9,5 га комунальної землі.

Хустською місцевою прокуратурою заявлено до Господарського суду Закарпатської області позовну заяву із вимогою розірвати договір оренди комунальної землі загальною площею 9,5 га.

Позов заявлений прокуратурою в інтересах держави в особі однієї з сільських рад Хустського району до місцевого товариства з обмеженою відповідальністю.

Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, підставою для пред’явлення позову, стала ситематична несплата підприємством орендної плати за користування комунальною землею. Вартість земельної ділянки складає близько 20 млн грн.

Загалом, з часу укладення договору оренди у 2017 році, підприємство заборгувало майже 400 тис грн плати. У позові прокуратура також ставить питання про стягнення заборгованості до місцевого бюджету.

Наразі Господарським судом Закарпатської області відкрито провадження у даній справі, повідомила Пресслужба прокуратури Закрапатської області.

Нагадаємо, "Вулиці порожні, в лікарнях хаос": закарпатка розповіла про ситуацію в Китаї (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Хусті підприємці перекрили дорогу через закриття ринків, - соцмережі
Читайте на ГК:На Закарпатті впродовж доби затримали дев'ятьох п'яних водіїв, два з яких вчинили ДТП
Читайте на ГК:На Хустщині жителі звинувачують медиків у халатності щодо невчасного оприлюднення інформації про інфікованих