1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У ДТП на переїзді в Тячеві, загинув Михайло Герич - батько 16 дітей

28.01.2020 14:31 Кримінал

В жахливій ДТП, що сталося вчора у Тячеві на залізнодорожньому переїзді загинув Михайло Іванович Герич з села Добрянського, глава багатодітної родини.

В жахливій ДТП, що сталося вчора у Тячеві на залізнодорожньому переїзді загинув Михайло Іванович  Герич з села Добрянського, глава багатодітної родини.

16 дітей: 11 синів і 5 дочок народили і виростили вони разом з дружиною Юлиною Михайлівною, повідомило ТячівНьюз.

Про цю дружню сім'ю  добре знають не тільки на Тячівщині, але і в Україні, адже вона слугує прикладом міцних сімейних стосунків та доброчесним виховання дітей.

Головний і відповідальний сенс свого життя Михайло Герич вбачав у дітях.

Сини і доньки - для нього були  найбільшим й сокровенним щастям, яке  подарував їм з дружиною Всевишній, - так завжди казав він. 
Чоловік все життя трудився не покладаючи рук, і старався забезпечувати сім'ю, ставив діток на ноги, був віруючою, добросовісною та працьовитою людиною.

Довгий час працював на асенізаторній машині, на якій і потрапив у ДТП та загинув. На жаль, один з його синів у цей час перебував з ним у кабіні. Наразі він знаходиться у важкому стані в Тячівській районній  лікарні.

Нагадаємо, на Тячівщині потяг зніс асенізаторську вантажівку.

Читайте на ГК:У Тячеві та Рахові затримали крадіїв
Читайте на ГК:Транспортний колапс: Як мешканці Іршавщини дістаються до роботи в екстремальних умовах і скільки це вартує
Читайте на ГК:Закарпатські прикордонники виявили в лісі тайник контрабандистів