1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

У Словаччині з музею вкрали монети на мільйон євро

25.01.2020 22:50 Кримінал

Інформація про крадіжку з описом і фотографіями викрадених монет буде направлена в Інтерпол.

Інформація про крадіжку з описом і фотографіями викрадених монет буде направлена в Інтерпол.

Словацький національний музей у Братиславі втратив частину нумізматичної колекції в результаті крадіжки. Вартість викрадених старовинних монет перевищує мільйон євро, повідомила газета Pravda в суботу, 25 січня.

За даними видання, поліція розпочала розслідування злочину і обіцяє оприлюднити детальну інформацію про те, що сталося 27 січня.

Інформація про крадіжку з описом і фотографіями викрадених монет буде направлена ​​в Інтерпол і внесена в спеціалізовану міжнародну базу викрадених предметів мистецтва та антикваріату, доступ до якої мають торговці нумізматичним матеріалом і аукціонні будинки. У Братиславі сподіваються, що раритетні екземпляри вдасться повернути в музей.

У колекції Словацького національного музею містяться головним чином викарбувані на монетному дворі в місті Кремніца (Центральна Словаччина) монети Угорського королівства, Священної римської імперії, Австрійської імперії і Австро-Угорщини. Це один з найстаріших монетних дворів у світі. Він діє з 1328 року.

Читайте на ГК:У Словаччині ексміністра посадили на 19 років за шахрайство
Читайте на ГК:Сильний вітер і дощі наробили біди на півночі Словаччини: зруйновані дороги та повалені бетонні стовпи (ФОТО)
Читайте на ГК:У Словаччині госпіталізували прем'єра