1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті податкова міліція вилучила партію товарів, вартістю 4 млн гривень

24.01.2020 15:53 Кримінал

Співробітники податкової міліції під керівництвом прокуратури ліквідували схему ввезення в Україну товарів поза митним контролем та вилучили партію продукції, вартістю 4 млн грн.

Співробітники податкової міліції під керівництвом прокуратури ліквідували схему ввезення в Україну товарів поза митним контролем та вилучили партію продукції, вартістю 4 млн грн.

В рамках проведення операції «Щит» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 212 КК України було встановлено, що на території регіону здійснюється накопичення та реалізація товарів, ввезених в Україну поза митним контролем.

Спортивний одяг та спортивні аксесуари відомих торгових марок ввезені на митну територію України подрібненими партіями за так званою «схемою піджаків», у подальшому реалізовувались через підконтрольні організаторам незаконної діяльності торгові об’єкти та мережу Інтернет за готівкові кошти без сплати податків.

На підставі ухвал суду проведено обшуки за місцями накопичення та реалізації вказаної продукції, за результатами яких з незаконного обігу вилучено партію товарів, ввезених поза митним контролем, орієнтовною вартістю 4 млн грн, а також готівкові кошти в сумі 3400 доларів США, печатки, чорнові записи та флеш-накопичувач.

Триває слідство, повідомила Державна фіскальна служба України.

Нагадаємо, на Закарпатті посадовці агропідприємства «погоріли» на незаконному збуті деревини.

Читайте на ГК:В Ужгороді збільшено кількість автобусів на маршруті №20 (ГРАФІК)
Читайте на ГК:В Ужгороді активізувались телефонні шахраї: як не потрапити на гачок аферистів
Читайте на ГК:З фетру і не тільки: в Ужгороді дівчина шиє ексклюзивні дитячі іграшки (ВІДЕО)