1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті закрили ще 14 гральних закладів

29.12.2019 19:18 Кримінал ВАЖЛИВО

З часу повної заборони урядом усіх гральних закладів в Україні – 20 грудня 2019 року – на Закарпатті правоохоронцями відпрацьовано більше 320 адрес, де могли продовжувати функціонувати ігротеки.

У ході проведених слідчих дій встановлено, що переважна більшість припинили свою діяльність.

Проте, наразі прокуратурою проводиться комплекс заходів, щодо викриття тих гральних закладів, які можуть відновити роботу чи продовжувати працювати приховано.

Загалом, з 20 грудня органами поліції зареєстровано 6 кримінальних правопорушень за ознаками ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом). У ході розслідування даних справ припинено роботу 14 гральних закладів.

За результатами слідчих дій вилучено близько 100 комп’ютерів, 17 телевізорів, сервер, 40 одиниць іншого обладнання, готівкові кошти та різноманітну документацію. Усе вилучене майно арештоване, триває подальше слідство.

Через це, в чергове звертаємось до мешканців та гостей Закарпаття з проханням сприяти правоохоронним органам у виявленні фактів зайняття гральним бізнесом в регіоні та повідомляти про факти діяльності таких закладів органи поліції по лінії «102».

У випадку не реагування поліцейських на такі повідомлення – звертатись до місцевих та регіональної прокуратур, інформувала Пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, гральний бізнес на Закарпатті: у прокуратурі розповіли подробиці резонансного викриття (ФОТО)

Читайте на ГК:Завтра ФК "Минай" проведе товариський матч з ФК "Ужгород" (ФОТО)
Читайте на ГК:У Львівській залізниці повідомили про тимчасові зміни в графіку руху приміських поїздів
Читайте на ГК:На Закарпатті пройшов вечір пам'яті Юрія Мейгеша (ВІДЕО)
Стрічка