1. Новини Закарпаття
  2. >

Китаєць не зміг пограбувати банкомат через віртуального помічника (ВІДЕО)

23.12.2019 15:08 0 Кримінал

Чоловік хотів пограбувати банкомат, але не зумів впоратися з сучасними технологіями. Спочатку він злякався голосу віртуального консультанта, а потім не зміг відчинити двері.

У китайській провінції Шаньдун грабіжник хотів поправити своє матеріальне становище, Підчистивши банкомат, але не зміг через те, що запанікував, почувши голос віртуального помічника, пише NDTV

Курйозне відео пограбування з камери спостереження банкомату з'явилося на YouTube каналу Pear Video. Зловмисник зайшов до приміщення і коли почув голос онлайн-консультанта, почав нервувати і спробував ретируватися, проте це йому не вдалося, оскільки він просто не зміг відчинити скляні двері. 

Чоловік тривалий час возився з замком, потім почав двері бити ногою, пізніше взяв металеву підставку від урни і намагався нею розбити скло. Не впоравшись із дверима, він, мабуть, вирішив добити банкомат, причому як у прямому, так і в переносному сенсі.

Грабіжник почав бити по пристрою тієї ж підставкою. У підсумку, в банкоматі спрацювала сигналізація. Чоловік все ж примудрився впоратися з дверима і втік з місця злочину. Пізніше його затримали.

Читайте на ГК:У Китаї вирує смертельний вірус: чи варто побоюватися українцям нового вірусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Парижі на подіум вийшов кінь (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У світі поширюється новий смертельний вірус: що відомо про Ухань, вогнище хвороби в Китаї
Стрічка