1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Корупційні злочини у Закарпатті: 84 обвинувальні акти уже в суді, ряд топ-посадовців під слідством

11.12.2019 17:54 Кримінал ВАЖЛИВО

За 11 місяців 2019 року, за результатами спільної роботи прокурорів, співробітників СБУ, поліції, ДБР та, до серпня 2019 р. – УЗЕ, до суду скерували 84 обвинувальні акти у корупційних злочинах.

Крім того, триває слідство ще у 14 аналогічних провадженнях, 7 з яких – за повідомленими підозрами у отриманні неправомірних вигод. 

Упродовж цього року на Закарпатті, спільними напрацюваннями правоохоронців  зібрано докази щодо ймовірної корупційної діяльності ряду топ-посадовців області.

У значній частині справ обвинувальні акти затверджені і провадження наразі слухаються у судах області. Зокрема, мова йде про обвинувачення стосовно керівництва обласних управлінь лісомисливського господарства, Держгеокадастру, Держрибагенства, начальника одного з управлінь Закарпатської  ОДА, головного лікаря Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, митників, прикордонників, працівників поліції та інших.

Крім того, повідомлено про підозри і триває слідство у провадженнях стосовно колишнього начальника Закарпатської митниці ДФС, директора Державного архіву Закарпатської області, керівника сектору Головного управління Державної міграційної служби, начальника міжрайонного Управління водного господарства Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Державного агентства водних ресурсів України, начальника відділу екологічної інспекції в Закарпатській області, керівника відділу освіти однієї з райдержадміністрацій області та  ряду інших чиновників, оскільки перелік цих посад, є далеко не вичерпним.

Із усіх винесених судами цьогоріч вироків у корупційних злочинах, у 17 випадках такі набрали законної сили. Тут мова йде про покарання у вигляді штрафів. Ще у 3 вироках, призначено покарання у вигляді реального позбавлення волі, але усі вони оскаржені обвинуваченими, повідомила Пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Також на Закарпатті контрабандисти знову втекли від прикордонників: їх не зупинили навіть постріли.

Читайте на ГК:Закарпатські митники знайшли в запасному колесі 216 пачок цигарок (ФОТО)
Читайте на ГК:До Ужгорода наближається найочікуваніший пряниковий фест
Читайте на ГК:На "Віденському балу" в Ужгороді вальсували майже 150 школярів (ВІДЕО)
Стрічка