1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Траса потрощених авто: найбільше аварій на Виноградівщині трапилось на нововідремонтованій міжнародній трасі М23

04.12.2019 07:08 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Найбільш аварійнонебезпечний відрізок міжнародної траси М23 «Берегове — Виноградів — кордон із Румунією» пролягає через села Підвиноградів, Руська Долина, Нове Село та селища Вілок.

Найбільш аварійнонебезпечний відрізок міжнародної траси М23 «Берегове — Виноградів — кордон із Румунією» пролягає через села Підвиноградів, Руська Долина, Нове Село та селища Вілок.

За цей рік тут трапилось 36 ДТП.

Ще до літа цей відрізок дороги був понівечений ямами. Після літнього ремонту дорогу встелив гладенький асфальт, але на зміну одній проблемі прийшла інша – почастішали випадки ДТП. Більша частина з них для водіїв чи пішоходів закінчилась летально.

З початку року і до кінця листопада на Виноградівщині трапилось 166 ДТП, з них 72 у Виноградові. У 2018 році їх було менше – 154 по району, а по самому місту більше – 74 автопригоди.

Кількість смертельних ДТП цього року зменшилась на половину – до 7-ти з 14 в порівнянні з минулим роком. Травмувалось за запитуваний період 30 осіб проти 57 в 2018 році.

«П’яних» ДТП цього року було теж дещо менше ніж минулого: виявили 21 сп’янілого водія, тоді як у 2018 таких винуватців було 26.

З статистичних даних наданих Голосу Карпат Управлінням Нацполіції області, видно, що найбільше суттєво зросла кількість аварій на відремонтованому цього року відрізку міжнародної траси М23 «Берегове — Виноградів — кордон із Румунією» в межах сіл Підвиноградів, Руська Долина, Нове Село та селища Вілок. За неповний 2019 рік тут трапилось 36 ДТП, коли в минулому році їх було 22.

У Виноградівському відділені Нацполіції підтверджують, що саме відрізок дороги Берегово – Вілок – Виноградів є таким, де стається найбільша кількість смертельних ДТП.

«На цьому відрізку дороги вже четвертий тиждень несуть службу два екіпажі працівників Нацполіції. Один екіпаж з Виноградівського відділення поліції, другий – з Головного управління Нацполіції області. Робота виноградівського екіпажу націлена на виявлення водіїв у стані алкогольного сп’яніння.

Коли відсутній патруль ГУНП, службу на цьому відрізку дороги несе третій додатковий наряд Виноградівського ВП», - коментує управління ситуацією начальник Виноградівського відділення Юрій Пилип.

Кількість адмінпротоколів за статтями порушення правил дорожнього руху в порівнянні з минулим роком виросла в 2,5 разів – їх склали на 1746 порушників, тоді як в 2018 році таких було лише 797. А от п’яних водіїв в 2019 поліцейські виявили майже стільки, як і у 2018 – 124 проти 120.

В той же час за перевищення швидкості виноградівські правоохоронці адмінпротоколи не складають. В районної поліції відсутній прилад для вимірювання швидкості руху.

Нагадаємо, за два роки по області лише чотири з дванадцяти судових справ по відношенню до ДТП, в яких постраждали діти, завершились для обвинувачених вироком.