1. Новини Закарпаття
  2. >

Громадянин України перевозив нелегальних мігрантів у змонтованому із пресованих плит ящику (ВІДЕО)

06.11.2019 15:22 0 Кримінал Автор: Голос Карпат

У схованці знаходились три чоловіки, дві жінки і четверо дітей.

Дев’ятьох осіб – вихідців з Ірану та Іраку, правоохоронці виявили на трасі у північній частині країни у великому, змонтованому з будівельних матеріалів ящику, під час перевірки фури на польських номерах, за кермом якої сидів громадянин України,- повідомила у вівторок місцева поліція.

“Мабуть, таким чином врятували життя бідних біженців,- констатували правоохоронці.- Адже у закрученій гайками ладі ледве було повітря і люди могли цілком задохнутись.”

У схованці знаходились три чоловіки, дві жінки і четверо дітей. За винятком двох, решта мігрантів попросили політичного притулку в Хорватії.

21-літнього керманича вантажівки заарештували. Розпочато слідство у справі ще проти двох 24 і 25-річних громадян Польщі.

Після “прикриття” традиційного “міграційного шляху” з Греції через Північну Македонію, Сербію та Угорщину до Центральної Європи біженці обрали собі інший маршрут – через Боснію-Герцоговину, Хорватію і Словенію, далі на Захід.

Зараз названі країни запускають на свої території лише тих, хто має офіційні документи і візи, або ж  просять притулку в одній з цих держав,- пише портал KarpatHir.

Нагадаємо, у Франції затримали вантажівку з десятками нелегалів

Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент
Читайте на ГК:Вчені почали збірку найскладнішої споруди в історії
Читайте на ГК:Где взять онлайн кредит на карту или оформить кредит на карту без без проверки кредитной истории в Украине