1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Українець, повертаючись зі Словаччини, прихопив дві з половиною тисячі упаковок чаю та шоколаду (ФОТО)

02.11.2019 10:55 Кримінал

Про це повідомила Закарпатська митниця ДФС України.

Про це повідомила Закарпатська митниця ДФС України.

Вчора в зону митного контролю митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС заїхав автобус «IVECO» з українською реєстрацією. Керував транспортним засобом громадянин України, який повертався зі Словаччини, де перебував у службових справах.

Формою проходження митного контролю українець обрав «червоний коридор». Громадянин заповнив митну декларацію, де вказав свої паспортні дані та відомості про транспортний засіб. При усному опитуванні підтвердив вказані відомості та заперечив наявність будь-яких інших товарів ввезення яких заборонено або обмежено.

В ході митного контролю працівники митниці виявили 2558 упаковок кондитерських виробів різних торгових марок «Toffiffe»,  «Ferrero Rocher», «Haribo»,  «Nuttela» та 40 упаковок чаю листового торгівельної марки «Westminister».

Наразі складено протокол про порушення митних правил передбачене статтею 472 Митного кодексу України та товар вилучено до рішення суду, інформує Закарпатська митниця ДФС.

Нагадаємо, на Закарпатті інтернет-магазин автозапчастин підозрюють в ухиленні від сплати податків та митних платежів (ФОТО)

Читайте на ГК:У місті над Ужем відновили столітній орган
Читайте на ГК:Коронавірус в Ужгороді: за минулу добу не стало однієї людини
Читайте на ГК:Ужгородський боксер здобув срібло на Всеукраїнському турнірі (ФОТО)