1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатські правоохоронці вирішували як спільно протидіяти системі ухилення від сплати митних платежів (ФОТО)

29.10.2019 18:45 Кримінал

В Ужгороді у прокуратурі Закарпатської області відбулася координаційна нарада правоохоронних органів регіону.

В Ужгороді у прокуратурі Закарпатської області відбулася координаційна нарада правоохоронних органів регіону.

У роботі наради взяли участь керівники управлінь СБ України в області,  Національної поліції в області,  ДВБ НП України, Державної фіскальної служби у області, Закарпатської митниці ДФС, Чопського та Мукачівського прикордонних законів, керівники та заступники місцевих прокуратур та працівники апарату прокуратури області.

Присутні обговорили стан попередження та протидії ухиленню від сплати митних платежів, незаконному обігу підакцизних товарів, насамперед тютюнових виробів на території області та їх переміщення через митний кордон України, боротьби з корупцією, її організованим формам на державному кордоні.

Зокрема, керівником прокуратури наголошено на узгодженості дій усіх правоохоронних органів, як з питань протидії поширеній в області системі ухилення від сплати митних платежів, у тому числі і через так званих «піджаків», а також з питань припинення незаконного переміщення товарів, зокрема, цигарок через митний кордон України та запобігання корупції на вказаному напрямі. Саме спільні дії дадуть можливість наповнити державний бюджет України.

За результатами наради присутні обговорили і погодили ряд заходів щодо забезпечення стягнення до державного бюджету митних платежів у визначених чинним законодавством обсягах, активізації боротьби з корупційними проявами і зловживаннями під час митного оформлення товарів, а також унеможливлення тиску на суб’єктів господарювання при здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності у правовому полі, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно вихователя та медсестри дитячого притулку у Батьово

Читайте на ГК:На виїзді з Ужгорода багатокілометровий затор (ФОТО)
Читайте на ГК:ДТП в Минаї: частково ускладнено рух у напрямку Чопа (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді два водії-порушники застрягли між шлагбаумами (ФОТО)