1. Новини Закарпаття
  2. >

Отруєну залиту бетоном модель знайшли в пустелі (ФОТО)

17.10.2019 22:52 Кримінал

Перед смертю дівчину накачали наркотиками і намагалися задушити. Її закопали в залитій цементом труні.

Американську модель Есмеральду Гонсалес знайшли в пустелі в ящику, залитому бетоном. Про це повідомляє The Sun. Тіло зниклої майже п'ять місяців тому 24-річної Instagram-моделі знайшли в пустелі Невада. Пошуки дівчини розпочалися ще в травні 2019 року після заяви її батьків про зникнення. Її останки знайшли в дерев'яному ящику, залитому бетоном. Крім того, дівчину душили і отруїли. 

За підозрою у вбивстві затримали її 45-річного сусіда Крістофера Престіпіно, а також його 31-річну дівчину Лізу Морт за переховування і надання допомоги злочинцю. Слідчі припускають, що в день смерті дівчина перебувала з Престіпіно. Вони вживали метамфетамін, після чого модель почала поводитись неадекватно. Імовірно, дівчина страждала від психічних розладів.

Між Гонсалес і сусідом стався конфлікт, через що чоловік її вдарив, а потім намагався задушити. Коли модель прийшла в себе, Престіпіно ввів їй засіб для чищення басейну, що її й убило. Щоб заховати тіло, чоловік залив його бетоном у ящику і вивіз на орендованій вантажівці в пустелю. Авто знайшли поряд з місцем поховання. Правоохоронці поки не знають, що модель могла робити в сусіда. Ведеться слідство.

Читайте на ГК:Жінка може займатися сексом з чоловіком раз на рік (ФОТО)
Читайте на ГК:Відео з одяганням відра на голову стало вірусним (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Бій крокодила і леопарда за їжу зняли на відео (ВІДЕО)
Стрічка