1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня (ВІДЕО)

16.10.2019 20:23 Кримінал

Наразі пройшли судові дебати, під час яких сторони обвинувачення та захисту навели докази винуватості та непричетності до вбивства обвинуваченого.

Наразі пройшли судові дебати, під час яких сторони обвинувачення та захисту навели докази винуватості та непричетності до вбивства обвинуваченого.

Судові дебати у розгляді справи щодо вбивства Михайла Глеби розпочали із прокурора та представників потерпілої. Мати вбитого Клара Глеба, ледь стримуючи сльози, описала, які жахи їй доводиться переживати кожного дня, пам’ятаючи про страшну ніч вбивства, коли із життя пішов її єдиний син. Стосовно заявленого цивільного позову потерпіла також пояснила свою позицію.

Адвокати обвинуваченого переконані, що слідство діяло у власних інтересах, і Едгар Бішко просто став «жертвою статистики».

Слово надали і обвинуваченому у вбивстві, якого раніше було визнано винним і засуджено до довічного ув’язнення.

Варто нагадати, що на минулих засіданнях обвинувачений вказав, що він одружений та має на утриманні дитину. Проте до суду так ніяких письмових доказів з цього приводу не надав.

Вислухавши усіх учасників процесу, колегія суддів вирушила до нарадчої кімнати і оголосить вирок вже 18 жовтня о 14.00.

Докладніше - у сюжеті М-студіо:

Нагадаємо, Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно торгівця метамфетаміном, якого затримали у Виноградові.

Читайте на ГК:Покинуті напризволяще: закарпатка не знає, як врятувати дитину з рідкісною хворобою - ліків в Україні немає
Читайте на ГК:Незаконна видача бюлетенів на Мукачівщині: член ДВК зізналась у вчиненні злочину
Читайте на ГК:У Мукачеві правники за підтримки ЄС допомагають хворим дітям