1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатця незаконно тримали в психлікарні, втрутилась прокуратура

09.10.2019 15:54 Кримінал

За вказівкою прокуратури на Берегівщині краянина звільнено з незаконного примусового лікування та переведено у інше відділення.

За вказівкою Берегівської місцевої прокуратури закарпатця, який незаконно утримувався у відділенні примусового лікування обласної психіатричної лікарні м. Берегово, переведено на стаціонарне лікування у інше відділення.

Як повідомив заступник керівника Берегівської місцевої прокуратури Віктор Кузан, перевіркою встановлено, що мешканця Свалявщини, який за власним бажанням, добровільно прибув на лікування до обласної психіатричної лікарні м. Берегово, незаконно утримували у відділенні для примусового лікування.

Такі примусові заходи медичного характеру можуть застосовуватись виключно за рішенням суду.

На виконання вказівки прокурора, наразі закарпатця переведено до іншого відділення, де він проходить стаціонарне лікування.

Крім того, у даній вказівці прокурор ставить питання про притягнення до відповідальності посадових осіб медзакладу, які допустили зазначені порушення, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, на Закарпатті з психлікарні втік пацієнт: чоловіка знайшли в лісі

Читайте на ГК: На Берегівщині відмітили голів сільських рад, що відзначились у навчальних зборах батальйонів тириторіальної оборони (ФОТО)
Читайте на ГК:У чемпіонаті Берегівщини з футболу лідери зміцнили свої позицї
Читайте на ГК:Берегівські поліцейські виявили у місцевого жителя патрони
Стрічка