1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатський апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу стосовно мукачівця підозрюваного у наркоторгівлі

08.10.2019 10:39 Кримінал

Закарпатським апеляційним судом частково задоволено апеляційну скаргу прокуратури області подану на рішення слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду стосовно мукачівця, одного з підозрюваних у наркоторгівлі, яких затримали у ході спецоперації 17 вересня 2019 року.

Відповідно до проголошеного у суді рішення, колегією суддів Закарпатського апеляційного суду скасовано діючий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення близько 100 тис грн застави та обрано новий, у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 300 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає близько 576 тис грн.

Нагадаємо, прокуратура Закарпатської області оскаржила ухвали слідчих суддів Ужгородського міськрайонного суду щодо обраних запобіжних заходів дев’яти підозрюваних у наркоторгівлі.

У поданих апеляційних скаргах прокурор просить скасувати ухвали слідчих суддів Ужгородського міськрайонного суду стосовно підозрюваних та постановити нові, якими обрати запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі не менше 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає близько 960 тис грн.

Сьогодні, в Закарпатському апеляційному суді призначений судовий розгляд апеляційних скарг прокуратури стосовно двох інших підозрюваних.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Нагадаємо, Одному із затриманих на Закарпатті наркоторговців обрано новий запобіжний захід.

Читайте на ГК:На Закарпатті за тиждень на ГРВІ захворіли майже три тисячі осіб
Читайте на ГК:До уваги водіїв: в Ужгороді обмежать рух у зв'язку з ремонтом вулиці Станційної
Читайте на ГК:Завтра в Ужгороді обмежать рух на важливій транспортній розв'язці міста

 

Стрічка