1. Новини Закарпаття
  2. >

Українець на легковику незаконно вивозив до Євросоюзу стартовий пістолет (ФОТО)

07.10.2019 15:03 Кримінал

Сьогодні наш громадянин без дозвільних документів вивозив із України стартовий пістолет та набої до нього. Сталося це на митному посту «Тиса», на який наш співвітчизник заїхав на автомобілі «Renault».

Сьогодні наш громадянин без дозвільних документів вивозив із України стартовий пістолет та набої до нього. Сталося це на митному посту «Тиса», на який наш співвітчизник заїхав на автомобілі «Renault».

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». Фактично це було його заявою про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо вивезення за межі митної території.Дотримуючись порядку переміщення товарів через митний кордон України та враховуючи ризики, працівники митного посту вивели транспортний засіб із «зеленого коридору» для проведення повного митного огляду. Відтак, у ніші передбаченій заводом виробником, біля переднього водійського крісла, працівники митниці виявили предмет, схожий на пістолет «Retay P114» та набої калібру 9 мм.Дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю).Наразі складено протокол та на підставі статті 511 Митного кодексу України товар, що є безпосереднім предметом порушення митних правил, вилучено, інформує Закарпатська митниця ДФС.

Нагадаємо, на кордоні з Румунією прикордонники затримали водолазів-контрабандистів (ФОТО)

Читайте на ГК:"Масові весілля та поминки — під забороною": на Закарпатті посилили карантин та ввели чимало заборон (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Мукачівщині, Виноградівщині та Берегівщині 18 червня
Читайте на ГК:В Закарпатській ОДА прокоментували стан доріг в області