1. Новини Закарпаття
  2. >

Серед підлітків шириться новий смертоностий челендж: на Черкащині брат підпалив сестру

30.09.2019 15:54 Кримінал

«Синій кит» повернувся в новому обличчі. На Черкащині через небезпечну гру 11-річна дівчина отримала опіки.

28 вересня до опікового відділення Першої міської лікарні з важкими опіками верхньої частини тулуба було госпіталізовано 11-річну дівчинку.

Як стало відомо, опіки вона отримала, коли її власноруч підпалив її 10-річний брат. За попередніми даними, діти грали у гру «Підпали друга». Такий смертельно небезпечний флешмоб має назву #Firechallenge, та стає все більше популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів.

У даному випадку, на щастя, свідком події став випадковий перехожий, якому вдалося вчасно прийти на допомогу і ліквідувати полум’я, яке охопило одяг та тіло дівчинки, - зазначають у пресслужбі обласного управління ДСНС.

Керівник психологічної служби Управління Леся Коротяєва наголошує, - у підлітковому віці прірва між батьками та дітьми стає все ширшою, діти більше виховуються та набувають життєвого досвіду через мережу Інтернеті, ніж завдяки батькам, які втратили монополію на авторитет. Такий дисонанс у вихованні призводить до того що все частіше суспільство стикається із небезпеками, які виходять із нетрів інтернету.

Вона також зазначає, що рішення проблеми заборонними заходами веде до того, що молодь просто намагається освоїти обхідні шляхи доступу до інформації.

Це не вирішення проблеми, а лише можливість зробити її невидимою для старшого покоління і наглядових інститутів. Рішення проблеми - в офлайні, в сімейному вихованні, в умінні працювати з новим типом свідомості, навику розуміння, - каже експерт. На думку фахівця ДСНС, єдине, що вплине на дітей, це пряме включення з опікового центру де вони побачать відео страждань тих, хто взяв участь у цих іграх.

Читайте на ГК:В Україні хочуть штрафувати на 8500 грн за використання пластикових пакетів
Читайте на ГК:В Україні хочуть скасувати акциз на імпорт авто (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Без дрібних монет, папірців і літнього часу: що зміниться для українців у жовтні
Стрічка