1. Новини Закарпаття
  2. >

В Ужгороді затримали організатора та виконавця замаху на вбивство полковника поліції (ВІДЕО)

25.09.2019 18:44 Кримінал

Вранці 11 липня 2019 року в Ужгороді було здійснено замах на життя начальника Управління захисту економіки у Закарпатській області.

Полковник поліції лише дивом не постраждав.

Лідером ОЗГ виявився 38-річний мешканець Ужгорода, колишній працівник міліції Закарпаття. який для ліквідації жертви підібрав кілера. Мотив злочину, пов’язаний з припиненням так званих «сіток», які забезпечували перевагу на виборах деяким кандидатам в народні депутати ВРУ, шляхом підкупу виборців.

Зібравши достатньо доказів, силами бійців відділу швидкого реагування ДВБ, бійців КОРДу та полку поліції особливого призначення, оперативників ДВБ та ДЗЕ, слідчих ГСУ в Ужгороді було проведено затримання 38-річного організатора та 25-річного виконавця замаху на вбивство правоохоронця, інформує Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України..

Нагадаємо про спецоперацію поліції на Закарпатті: названо прізвища затриманих, - джерело

Читайте на ГК:Організатором замаху на життя начальника УЕЗ Закарпаття виявився екс-міліціонер, звільнений у 2014-му (ФОТО)
Читайте на ГК:У черзі перед КПП "Тиса" нарахували 130 автомобілів
Читайте на ГК:Закарпатські неурядові організації закликають обласних депутатів ухвалити завтра Перспективний план (ФОТО)
Стрічка