1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині шахраї видурили у жителя Токая понад 100 мільйонів форинтів

10.09.2019 10:23 Кримінал Голос Карпат

80 з них потерпілий заплатив ніби-то за партію кокаіну, який насправді виявився чистісенькою мукою, - повідомили в понеділок у Головному управлінні поліції Угорщини телеграфному агенству МТІ.

80 з них потерпілий заплатив ніби-то за партію кокаіну, який насправді виявився чистісенькою мукою, - повідомили в понеділок у Головному управлінні поліції Угорщини телеграфному агенству МТІ.

Національне управління поліції першої готовності (NNI) розпочало пошук організатора цієї афери Ласло Ф. та його спільників, які звинувачуються у злочинному зговорі та шахрайстві в особливо великих розмірах. 36-річний чоловік разом з 5 компаньйонами виманили у мешканця Токая загалом понад 100 мільйолнів форинтів. Потерпілому запропонували у кілька траншів партії ніби-то кокаіну, вартість якого, за словами зловмисників, сягала в чотири рази вище отриманої суми. Проте “наркота” виявилась просто мукою.

Спочатку шахраї отримали від ошуканого 15 мільйонів ніби-то за “ягідки” кокаіну. Ласло Ф. з партнерами навіть розіграли цілу виставу продажу “небезпечного” товару. Того ж місяця здійснили інсценізацію транспортування “дурману” із-за кордону вартістю, за твердженням спритних ділків, понад 180 мільйонів форинтів. Тоді житель Токаю заплатив злочинцям 45 мільйонів. Пізніше компанія передала йому 6 згортків по 1 кілограму кожен теж ніби-то з кокаіном, навіть при ньому “зняли пробу” з товару і підтвердили, що це стовідсоткова продукція. У липні у трьох випадках зажадали ще по 20 мільйонів ніби-то за непогашену заборгованість за отриманий товар. Ласло Ф. видав за участь в цих “операціях” спільниками по 1 мільйону.

Слідчі виявили також, що ватажок злочинної групи видурив у потерпілого ще 23 мільйони для викупу свого авто, яке у нього ніби-то забрали за борги. Таким чином Ласло Ф. і його “соратники” виманили у громадянина Токаю загалом 103 мільйона форинтів.

5 вересня лідера та його чотирьох спільників затримали, п’ятий перебуває в розшуку. Під час обшуків у зловмисників вилучили різних цінностей на 50 мільйонів. Суд дав дозвіл на арешт усієї банди,- пише портал hirado.hu.

Нагадаємо, італійського мафіозі затримали в Будапешті

Читайте на ГК:На угорському кордоні "аншлаг": заробітчани масово їдуть на Великдень додому (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Віктор Орбан: "Потрібно було прийняти рішення про комендантську годину не в п'ятницю, а в четвер"
Читайте на ГК:Роми Карпатського басейну відзначають своє інтернаціональне свято