1. Новини Закарпаття
  2. >

Обвинувачений у держзраді перекладач екс-прем’єра України вийшов на свободу

30.08.2019 16:27 Кримінал

«Закон Савченко» (день у СІЗО – як два дні у в’язниці) допоміг вийти на свободу колишньому перекладачеві Володимира Гройсмана Станіславу Єжову.

«Закон Савченко» (день у СІЗО – як два дні у в’язниці) допоміг вийти на свободу колишньому перекладачеві Володимира Гройсмана Станіславу Єжову.

Останній домагався отримання російського громадянства, а тому активно допомагав спецслужбам РФ: висилав агентам важливу інформацію зі сфери оборони, економіки та зовнішньої політики України. Обвинувачений у державній зраді Станіслав Єжов пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину.

Єжову перерахували термін згідно з «законом Савченко», перекладач може бути вільний, тюремна камера йому більше не загрожує. Вирок Голосіївського райсуду Києва було оголошено 22 серпня 2019 року. Раніше Станіслав Єжов уклав угоду з прокурором про визнання провини. Обвинувачений розкаявся і висловив готовність понести покарання.

Нагадаємо, на Закарпатті підозру у державній зраді оголосили депутату Берегівської районної ради

Читайте на ГК:"Гуляти ми просилися - коронавірус не пускав": мережу підкорює відео з піснею "Ой у вишневому саду" переспіваною на тему коронавірусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК: Соцвиплати від 1000 гривень. Як в Україні спрощують схему виплат безробітним і скільки вони отримають, - Страна
Читайте на ГК:"Більшість за": 70% українців підтримують продовження карантину до літа, - соцгрупа "Рейтинг" (ОПИТУВАННЯ)