1. Новини Закарпаття
  2. >

У Кропивницькому суд покарав фізрука, який влаштував бійку в школі з іншим вчителем

27.08.2019 18:21 Кримінал

Суд покарав кропивницького вчителя фізкультури, який влаштував бійку на очах школярів.

Суд покарав кропивницького вчителя фізкультури, який влаштував бійку на очах школярів.

Кіровський районний суд виніс рішення у справі вчителя фізичної культури однієї зі шкіл міста. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, в цьому році вчитель перебував в спортзалі школи і почав кликати до себе іншого фізрука, щоб показати йому боксерську грушу, яку нібито той забруднив. Колега відмовився підійти, що дуже обурило чоловіка і він відповів на це трьома ударами кулаком в голову. Все це відбулося на очах школярів.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення за статтею умисне легке тілесне ушкодження і призначив йому покарання у вигляді штрафу в 850 гривень. Суд також стягнув з екс-фізрука на користь потерпілого 1250 гривень матеріальної шкоди та 5000 гривень моральної шкоди.

Читайте на ГК:"Гуляти ми просилися - коронавірус не пускав": мережу підкорює відео з піснею "Ой у вишневому саду" переспіваною на тему коронавірусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК: Соцвиплати від 1000 гривень. Як в Україні спрощують схему виплат безробітним і скільки вони отримають, - Страна
Читайте на ГК:"Більшість за": 70% українців підтримують продовження карантину до літа, - соцгрупа "Рейтинг" (ОПИТУВАННЯ)