1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді, в парку «Підзамковий», гвардійці виявили осіб із наркотичними речовинами

26.08.2019 16:04 Кримінал

В Ужгороді гвардійці передали працівникам поліції трьох осіб, які при собі мали ймовірні наркотичні речовини.

В Ужгороді гвардійці передали працівникам поліції трьох осіб, які при собі мали ймовірні наркотичні речовини.

Так, під час пішого патрулювання в парку «Підзамковий» гвардійці помітили громадянина, який підозріло себе поводив: чоловік змінив напрям руху та пришвидшився. Було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд. Під час нього у громадянина було виявлено трубку для куріння та згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору, що зовні нагадувала наркотичну речовину «марихуана» вагою близько трьох грамів. Чоловіка направлено до відділку поліції.

Того ж дня спільним нарядом працівників поліції та нацгвардійців по вул. Швабська було помічено чоловіка, який при появі автомобіля правоохоронців змінив напрям руху. Було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку даного громадянина під час якої було виявлено рослинну речовину, що була зовні схожа на наркотичну. Загальна вага склала близько 5 грамів.

На вул. Станційній під час самостійного патрулювання гвардійці помітили чоловіка, що поводив себе підозріло. У ході спілкування було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку, під час якої було виявлено зелену подрібнену речовину рослинного походження, що зовні нагадувала марихуану. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Група інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ

Нагадаємо, в Ужгороді за невідомих зловмисників оголосили винагороду 10 000 гривень.

Читайте на ГК:В Ужгороді дітлахи ледь не плавали в гігантських калюжах серед вулиці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Расистський скандал на Закарпатті: на матчі Минай - Динамо підтримали поліцейського, який заарештовував Флойда (ФОТО)
Читайте на ГК:З'явилось відео з місця жорсткої ДТП на трасі перед Чопом (ВІДЕО)