1. Новини Закарпаття
  2. >

У Бразилії злочинець замаскувався дівчиною, щоб втекти з в'язниці (ВІДЕО)

05.08.2019 15:10 Кримінал Лайт

Чоловік намагався видати себе за власну 19-річну доньку, одягнувши рожеву футболку, силіконову маску і перуку.

Чоловік намагався видати себе за власну 19-річну доньку, одягнувши рожеву футболку, силіконову маску і перуку.

Наркобарон спробував влаштувати собі втечу з в'язниці, видаючи себе за власну дочку. Однак чоловікові не вистачило артистизму, і служба охорони його викрила. Про це в понеділок, 5 серпня, повідомляє Daily Mail

Відзначається, що 42-річний Кловіно Да Сільва відбуває покарання у в'язниці поруч з Ріо-де-Жанейро. Він є одним із лідерів злочинного угруповання, що контролювало поширення наркотиків у Ріо. Чоловіка засудили на термін 73 роки і 10 місяців. З тих пір Кловіно намагається втекти з в'язниці. 

Перша спроба була в 2013 році, коли він з іншим в'язнем тікав через каналізацію. Проте їх повернули за ґрати. Шість років по тому він придумав інший спосіб. Він вирішив перетворитися у свою 19-річну дочку Ану Габріель. 

Дівчина прийшла провідати засудженого батька і залишилася в місці ув'язнення. Да Сільва ж спробував вийти на волю. Він одягнув сіру толстовку, футболку рожевого кольору, а також джинси і шльопанці. Щоб змінити обличчя, злочинець натягнув силіконову маску, окуляри і перуку. Відзначається, що все могло б вийти, однак Да Сільва видав себе поганою грою.

Також спроба спільників ув'язненого відвернути службу охорони від нього, навпаки, тільки привернуло увагу. Офіцерам здалася підозрілою його зовнішність і поведінка, тому вони затримали чоловіка, коли той спробував забрати документ дочки, який та залишила при вході до в'язниці. Наглядачі відвели Кловіно в окреме приміщення, де змусили зняти все маскування.

Читайте на ГК:В CША призупинили видачу робочих віз для ІТ працівників
Читайте на ГК:Виробництво електроциклів припинено
Читайте на ГК:Знищуючи природу: стільці для IKEA виробляють із незаконно вирубаного лісу Українських Карпат