1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Офіційно. Що показало службове розслідування лісівниками Берегівщини "справи про відпуск дров" (ФОТОДОКУМЕНТИ)

01.08.2019 11:53 Кримінал

Інформування засобів масової інформації, громадських активістів та небайдужих громадян щодо неправомірного вимагання "хабаря" працівником ДП "Берегівське ЛГ".

У п'яницю, прокуратурою в Закарпатській області було оприлюднено інформацію щодо вимагання неправомірної вигоди працівником ДП "Берегівське ЛГ" за відпуск дров.

У свою чергу на основі даних прокуратури та документів, на підставі яких було реалізовано лісопродукцію (5кмб) було утворено комісію та проведено службове розслідування обставин затримання майстра лісу ЛМЛ "Маурера" Дмитра Музичука, в результаті якого встановлено:
 
лісопродукцію, яка була відвантажена і слідувала у село Астей, попередньо було заготовлено у кварталі 33 виділ 5 ЛМЛ "Маурера", згідно раніше виписаного лісорубного квитка. Усі необхідні документи додаються для оприлюднення.
 
Серія вищезгаданого лісорубного квитка - ЗА ЛРК №006422 від 21.05.19. Власною лісогозатівельною бригадою лісгоспу проведено через електронний облік деревини з використанням кишенькового персонального комп'ютера (КПК), серійний номер - NXZ-11243 0300, промарковано бирками - 542595457 для деревини породи граб у штабелі.
 
Операцію по реалізації лісопродукції відображено в журналі реалізації (відпуску) лісової продукції за липень поточного року. Дані занесені в журнал по лісництву "Маурера" по квартал 33, виділ 5 (форма ЛГ-23) та рапорті про рух лісової продукції за липень ЛМЛ "Маурера" , станом на 30.07.19 (форма ЛГ -6). На підставі заяви жительки Берегівського району дрова оплачені в касі за затвердженою ціною - 570 гривень на 1 кбм., відповідно до виданим орденом - 887 на право відпуску лісопродукції, номер касового ордера - №890, інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Нагадаємо, головному лісівнику Закарпаття Валерію Мурзі оголосили підозру

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Стрічка