1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

"Контрабандисти": в Румунії прикордонники вилучили понад 37 тисяч пачок сигарет (ФОТО)

28.06.2019 09:38 0 Кримінал
 

Прикордонники сусідньої країни виявили і вилучили понад 37 тис пачок контрабандних сигарет українського походження, що були незаконно ввезені на територію Румунії.

24 червня, прикордонники Секції прикордонної поліції Сарасу розпочали акцію по боротьбі з контрабандою і незаконним обігом підакцизних товарів. Таким чином, приблизно о 10.30, прикордонники робили спроби зупинити автомобіль марки "Fiat".

Водій ігнорував звичайні стоп-сигнали, продовжуючи свій швидкісний рух. Працівники прикордонної поліції їхали за автомобілем, і незабаром його виявили покинутим. Через швидкості водій втратив контроль над кермом, вийшов з дороги і "врізався" в дерево на узбіччі.

При огляді автомобіля прикордонники виявили кілька пакунків, що містять сигарети.

У той же час румунський громадянин, який незаконно перевозив сигарет, був ідентифікований і затриманий шляхом розширення зони пошуку навколо.

В результаті, чоловіка забрали разом з автомобілем сигарет у штабі прикордонної поліції для подальшого проведення огляду.

Після перевірки прикордонники нарахували 12 440 пачок сигарет українського походження на суму 146 000 леїв.

Працівники прикордонної поліції Сектора прикордонної поліції Valea Vişeului також спостерігали за кількома людьми, які перевозили великі пакети від кордону до внутрішньої частини країни. вони помітили екіпаж прикордонної поліції, залишили посилки і втекли на територію України.

Для того, щоб затримати осіб, які не відгукнулися на заклик, прикордонники склали шість попереджень по вертикалі, відповідно до законодавчих положень, але цього разу вони не зупинилися і повернулися в Україну.

Негайно про подію було повідомлено прикордонні органи України з метою спільного розслідування справи. Українські прикордонники повідомили, що вони затримали двох імовірних підозрюваних громадян України.

Так, на місці знайдено три посилки українських сигарет, які були доставлені до штаб-квартири галузі, де в результаті інвентаризації було виявлено 5 950 пачок сигарет на загальну суму 70 000 лей.

У цьому випадку прикордонники проводять розслідування контрабанди та шахрайського перетину державного кордону.

Також прикордонники сектору Сігет прикордонної поліції виявили поблизу кордону, кілька упаковок сигарет, які були доставлені в офіс сектору, де після інвентаризації, в результаті нарахували ще 18 731 пачку сигарет на суму загальною вартістю 220 000 леїв.

Усі сигарети були конфісковані, а прикордонники проводять розслідування контрабандного злочину з метою виявлення осіб, що брали участь у контрабандній діяльності, для притягнення їх до відповідальності.

Джерело

Нагадаємо, Угорщина перехопила 40 мігрантів і повернула їх у Сербію.

Читайте на ГК:До уваги закарпатців, які планують поїздку в Румунію
Читайте на ГК:У Румунії зафіксували землетрус в 4,4 бала
Читайте на ГК:У Румунії на Великдень окремих порушників карантину поліції довелося вгамовувати попереджувальними пострілами

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська