1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Завтра, 18 червня, у обвинуваченого по справі виноградівчанки Ульяни Ковач-Келдер закінчується домашній арешт (ДОКУМЕНТ)

17.06.2019 23:00 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Нового рішення про продовження запобіжного заходу у справі летального ДТП, скоєного жителем Тросника Олександром Козьмою, Виноградівський райсуд не виносив.

Нового рішення про продовження запобіжного заходу у справі летального ДТП, скоєного жителем Тросника Олександром Козьмою, Виноградівський райсуд не виносив.

Окрім того батьки загиблої не задоволені роботою слідства.

«Через халатне ставлення до своєї роботи слідчої, нам знову прийдеться пережити увесь жах знову у слідчому експерименті. Більше того, ми навіть не знаємо коли він точно відбудеться аби мати змогу підготувати себе морально», - каже мати Ульяни Ганна Ковач.

У резонансній для Виноградова справі загибелі 35-річної Уляни Ковач-Келдер в ДТП спричиненою п’яним водієм з Тросника Олександром Козьмою судовий процес триває вже понад рік.

Водій залишив потерпілу з травмами помирати на узбіччі, а життєвонеобхідна невідкладна медична допомога їй була надана через кілька годин після аварії. Так, промучившись два з половиною тижні в лікарнях Виноградова, Ужгорода і Амстердаму, з 2 по 19 травня, Ульяна померла.

За цей час єдине, що змогли домогтись родичі загиблої – це домашній арешт для обвинуваченого. Проте і цей запобіжний захід в грудні минулого року був замінений судом на домашній арешт з покладенням обов’язків не відлучатись з дому з 21 години вечора і до 6 ранку.

Захист обвинуваченого обгрунтував це необхідністю останнього відвідувати офіційну роботу: Олександр Козьма працює на посаді головного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій Управління соціального захисту населення Виноградівської РДА.

Цей запобіжний захід закінчується вже завтра, 18 червня 2019 року. Як нам відомо, клопотання про його продовження прокурором не виносилось.

Мати загиблої Ганна Ковач каже, що вони залишаються незадоволеними роботою слідства. Зокрема вважають непрофесійним ставлення до роботи слідчої Анастасії Малікової.

«Вона халатно виконала досудове розслідування допустивши неточності і розбіжності, які зараз гальмують розгляд справи», - пояснює Ганна Ковач.

Окрім того, як зазначають батьки, сьогодні не відомо, коли саме відбудеться новий слідчий експеримент.

Наступне судове засідання у справі Ульяни Ковач-Келдер має відбутись 4 липня о 14 годині за к.ч. в приміщенні Виноградівського районного суду під головуванням судді Тараса Левко.

Нагадаємо, "Такої ДТП Ужгород не бачив давно": зіткнулись два автомобілі.

Читайте на ГК:Багатодітна мама з Виноградова потребує допомоги (ФОТО)
Читайте на ГК:"15 кг "сонячного" каміння": Українець намагався вивезти до Румунії чималу кількість бурштину (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з районів Виноградова не буде води
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...