1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мешканці столиці Закарпаття створили телеграм-бот "Стоп наркомафія. Ужгород" (ФОТО)

18.05.2019 10:27 Кримінал

Сюди можна анонімно відправляти дані про бариг, наркоманів, інтернет-ресурси, телеграм-канали, які поширюють та пропагують продаж наркотичних та психотропних речовин.

Сюди можна анонімно відправляти дані про бариг, наркоманів, інтернет-ресурси, телеграм-канали, які поширюють та пропагують продаж наркотичних та психотропних речовин.

Пропаганді наркотиків не місце на вулицях наших міст!

Наркомафія почуває себе безкарною, оскільки очевидним є те, що злочинців покривають зі сторони поліцейського керівництва. Адже: на свободі наркоділки, менти, яких затримували "на гарячому" під час того, як вони заробляли гроші цим чорним бізнесом, продавці та розповсюджувачі, а на вулицях міст ви можете побачити сотні написів на стінах з адресою, де можна ці речовини купити. Масове поширення в навчальних закладах та навіть школах.

Ми оголошуємо війну! І першочергово ми звертаємося до простих громадян. Якщо вам відомі люди, які причетні до наркотиків та їхнього збуту, якщо ви знаєте місця реклами (в тому числі написи на стінах з телеграм-каналами бариг), то просимо передавати цю інформацію нам. Наші слова - це завжди дія.

Про це пише Карпатська Січ.

Нагадаємо, на Виноградівщині сьогодні зранку через контрабанду цигарок був великий гвалт

Читайте на ГК:Ужгородці - переможці всеукраїнської олімпіади з програмування
Читайте на ГК:Представлено новопризначених суддів Закарпатського апеляційного суду
Читайте на ГК:В Ужгороді біля ТЦ "Токіо" загорівся автомобіль (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська