1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії засудили військового, який воював на Донбасі

17.05.2019 19:02 Кримінал

Ерік Ешту був визнаний винним у скоєнні спроби терористичного акту й участі в незаконних військових формуваннях.

Суд у чеському місті Пардубіце визнав винним військовослужбовця Еріка Ешту, який воював на Донбасі. Про це повідомив посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс у Facebook. 

"Перший пішов... Дуже важливе рішення суду в чеському місті Пардубіце. Чеський військовослужбовець Ерік Ешту сьогодні був визнаний винним у скоєнні спроби терористичного акту за участь в незаконних формуваннях на тимчасово окупованій території України. Суд засудив його на три роки умовно з відстрочкою на чотири роки і скасував його військове звання", - написав Перебийніс. 

Він додав, що незважаючи на те, що вирок умовний (участь у конкретному терористичному акті з його боку не було доведено), це важливий прецедент і пересторога всім тим, хто ще планує стати на бік злочинців і терористів на Донбасі, оскільки вже саму участь у незаконних формуваннях зі зброєю в руках було кваліфіковано судом як підготовку до терористичного акту.

Читайте на ГК:У Конституційного Суду змінився голова
Читайте на ГК:Модель знялася оголеною на мосту в Дніпрі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що означає "компроміс по Приватбанку", про який розповів Гончарук, а потім взяв свої слова назад, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка