1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Хусті виявили 71 пень від зрізаних дерев на Замковій горі (ФОТОДОКУМЕНТ)

04.05.2019 13:35 Кримінал

Екологічній інспекції Закарпатської області вдалося з’ясувати, хто був виконавцем вирубки лише 14 дерев, питання знищення ще 57 дерев – залишається відкритим

Чотирнадцять дерев вирубано комунальними службами Хустської міської ради. Екологічна інспекція встановила, що документи на рубку дерев, зокрема, акти, оформлені з порушеннями. Відтак, Хустській міській раді надіслано претензію про добровільне відшкодування шкоди на суму 6075,00 грн та притягнуто до адмінвідповідальності посадову особу Хустської міської ради з накладанням штрафу.

Вирубку ще 57 дерев у Хустській міській раді заперечують. Відтак активісти та екологи передали матеріали до поліції, інформує Перший.

Про це в соцмережі повідомляє  ГО «Закарпатська громада»:

"Попри брак часу для організації громадських діячів, нам таки вдалось разом з представником екоінспекції плідно попрацювати над виявленням фактів рубки дерев на Замковій горі. Несподіваною проблемою для нас стала ситуація із закопуванням пеньків “невідомими” лісорубами після видалення дерев, тож довелося виявляти їх та розкопувати. У зв’язку з цим нам не вдалось виявити усі масштаби рубки які були здійснені цього та минулого років. Також залишився неврахований факт масового видалення дерев навколо руїн Хустського замку, які датуються 2015-2017 роками."

Невідомо чи буде притягнутий до адміністративної відповідальності за свої недбалі дії наглядач Замкової гори, до компетенції якого входить контроль вирубок дерев на цій горі і який сам не гребує цими вирубками за сприяння свого “даху” з виконкому Хустської міської ради.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області внаслідок позапланового контролю на вимогу Бродяга Андрій ГО “Закарпатська громада” виявила 71 пень від зрізаних дерев на замковій горі Хустський Замок.

Пеньки, що слугували доказами, були ретельно закопані, присипані землею. Однак на основі обстеження, проведено розрахунки збитків, заподіяних внаслідок знищення дерев на загальну суму 52 513 грн. Матеріали перевірки в Хустський ВП ГУНП в Закарпатській області, – зазначає активіст громадської організації Андрій Бродяга.

Нагадаємо, Київська чиновниця "сприяла" незаконному продажу Ясінянської учбово-спортивної бази "Тиса"

Читайте на ГК:З'явились фото повністю розчищеного Хустського замку (ФОТО)
Читайте на ГК:Юний закарпатець готує першу в світі лінію переробки опалого листя на папір (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті поліція затримала трьох мукачівців, які обкрадали термінали "I-Box" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка