1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

У берегівській Бене пограбували офіс сільської ради

456
Кримінал Новини Берегова

Інцидент стався вранці 10 серпня. У кабінетах голови, секретаря та бухгалтера органу самоврядування шукали гроші.

У берегівській Бене пограбували офіс сільської ради

Про останнє свідчить той факт, що зловмисники не взяли з собою жодної оргтехніки, планшета тощо, ні цінних документів, які знаходились у сейфах. Два сучасні сталеві ящики злочинці відкрили без зламувань – на них не виявили жодної царапини. А третій, ще старого німецького виробництва, який був у кімнаті бухгалтера, довелось класти на підлогу й вирізувати замок флексом. Однак грошей і там не знайшли.

“Сільська рада отримує кошти, на жаль, лише у вигляді податку на землю,- каже сільський голова Іштван Вінце.- Але і його громадяни та підприємці перераховують через банк або відділення зв’язку.”

Першою помітила безлад у службових приміщеннях прибиральниця, котра приходить на роботу вранці о 5.30 год. Вона ж повідомила про спробу пограбування голову села. Той одразу викликав поліцію.

“Зловмисники спостерігали за рухом на вулиці через розрізані штори,- поділився здогадками мер.- Отже, їх було декілька осіб, та й важкий німецький сейф одна людина не зрушила б з місця.”

Не знайшовши цінних банкнот, крадії взяли лише з холодильника три пляшки алкоголю і покинули приміщення через вікно, на якому вирізали сітку для комарів. Таким чином і забрались до кабінетів.

Поліція вважає, що тут діяли професіонали, хоч вони й залишили кілька чітких відбитків пальців. Розпочато слідство.

Нагадаємо, що на Берегівщині відбувся фестиваль персиків.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber