1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Вбивство журналіста у Словаччині: поліцію звинуватили у знищенні доказів

25.05.2018 23:04 Кримінал

Тіла Яна Куцяка і його нареченої перемістили без огляду судмедексперта на місці вбивства, повідомив адвокат.

Тіла Яна Куцяка і його нареченої перемістили без огляду судмедексперта на місці вбивства, повідомив адвокат.

Адвокат Даніель Ліпсік, колишній міністр внутрішніх справ Словаччини, заявив, що поліція, можливо, через необережність знищила докази на місці вбивства журналіста-розслідувача Яна Куцяка. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомило Reuters. За його словами, розстріляні тіла Куцяка і його нареченої перемістили без огляду судмедексперта на місці вбивства, що призвело до неправильного визначення часу смерті. 

"Я не розумію, чому більш досвідчені слідчі з Національного агентства з боротьби зі злочинністю були негайно викликані на місце злочину через кілька годин після окружної поліції", - сказав Ліпсік. Також від додав, що деякі докази не були негайно огороджені і виявлені тільки на фотографіях з місця злочину. "Це серйозне порушення службових обов'язків", - наголосив адвокат. 

Нагадаємо, прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо подав у відставку після масових протестів у країні через вбивство журналіста-розслідувача та загрозу нових виборів.

Читайте на ГК:Сильний вітер і дощі наробили біди на півночі Словаччини: зруйновані дороги та повалені бетонні стовпи (ФОТО)
Читайте на ГК:У Словаччині госпіталізували прем'єра
Читайте на ГК:Оскароносний Хоакін Фенікс і його русинське коріння (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська