1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

До кінця тижня на Закарпаття прибудуть додаткові резерви Держприкордонслужби

09.01.2018 14:52 Кримінал

Додатковими резервами Держприкордонслужби посилено найбільш загрозливі напрямки кордону.

Продовжуються активні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні та у контрольованих прикордонних районах України, зокрема на напрямках лінії кордону з країнами Європейського Союзу та на східній ділянці.

Вони проводяться, в першу чергу у зв'язку з можливою активізацією протиправної діяльності, пов’язаної з переміщенням сигарет та груп нелегальних мігрантів, та з метою упередженого реагування на можливі правопорушення на найбільш загрозливих напрямках. 

Загалом для виконання поставлених завдань додатково залучено понад 200 військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, Головного центру підготовки особового складу імені генерал-майора Ігоря Момота та інших резервів прикордонного відомства.

У складі прикордонних нарядів офіцери та військовослужбовці за контрактом, які вибувають на посилення, виконуватимуть завдання з охорони державного кордону, запобігатимуть будь-яким спробам переправлення нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним проявам, адміністративним правопорушенням та іншим протиправним діям на кордоні України.  

Нагадаємо, що нещодавно до охорони державного кордону залучались майже 100 офіцерів Адміністрації Державної прикордонної служби України. Варто зауважити, що залучення резервів дає змогу більш щільніше здійснювати охорону державного кордону, в тому числі і на віддалених місцях тривалого несення служби.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus