1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті розкривають лише чверть кишенькових крадіжок

15.12.2016 Кримінал

Закарпатська поліція розкриває 25% кишенькових крадіжок при 13% загальноукраїнського показника. І все ж злочину легше зарадити, ніж потім його розкривати.

За статистикою, найбільше кишенькових крадіжок стається в переповненому громадському транспорті, на ринках, у місцях масового відпочинку, в закладах, де продають алкогольні напої тощо. Окрім гаманців, кишенькових злодіїв приваблюють і дорогі мобільні телефони.

Проблема в розкритті цього виду злочинів полягає ще й в тому, що не всі потерпілі звертаються з заявами в поліцію. Часто людина й сама не знає, де вона втратила свій гаманець чи телефон, і чи дійсно його вкрали. Або сума вкраденого не спонукає жертву йти в поліцію.

Найбільше кишенькових крадіжок цьогоріч скоєно в м.Мукачеві – 21. Місцями найбільшого ризику там є продуктові ринки, а також великий речовий ринок ГІД, куди приїжджають покупці з усієї області.

В поліції існує картотека самих кишенькових злодіїв, яка суттєво допомагає в розкритті злочинів цієї категорії. Особи більшості «щипачів» поліції добре відомі. Окрім місцевих, дошкуляють «гастролери» зі Львова та Одеси, - пише відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus