1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська митниця ДФС вилучила лісоматеріалів на суму понад 100 тис. грн

30.09.2016 Кримінал

Днями працівники митного органу ДФС, працюючи у законному полі, склали ряд протоколів щодо вилучення лісоматеріалів, які переміщувались за кордон через митний пост «Залізничний».

Про це повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Аналізуючи товаросупровідні документи, подані до митного органу підприємством, що працює у Хмельницькій області, відповідно до яких у Австрію та Словаччину експортувались лісоматеріали з різних порід деревини, працівниками митниці виявлено чимало розбіжностей.

Зокрема, невідповідність зазначеної в документах ваги до фактичної, геометричних розмірів та вартості товарів. Крім того виявлено, що «Сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» у двох випадках отримані експортерами без законних на те підстав.

Таким чином службові особи підприємства подали органу ДФС як підстави для переміщення в режимі «експорт» партії лісоматеріалів документи, що містять неправдиві відомості. Цей факт, відповідно до митного законодавства, має ознаки порушення митних правил, що зумовило складання протоколів про вилучення 229,6 куб. м. лісоматеріалів на загальну суму 103,4 тис. грн.

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus