1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Громаді Ужгорода повернуто земельну ділянку поблизу готелю "Закарпаття", що відноситься до зеленої зони

16.09.2016 Кримінал

Ужгородським міськрайонним судом підтримано позицію прокуратури про скасування держреєстрації права власності на земельну ділянку, розташовану поблизу ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття».

Прокуратурою, з метою захисту прав територіальної громади міста Ужгорода,  було заявлено до суду позов про скасування державної реєстрації прав власності на незаконно отриману закарпатцем земельну ділянку площею 0,0996 га та поверненню її громаді міста Ужгорода.

Зокрема, після того, як стало відомо, що Ужгородською міською радою було незаконно виділено закарпатцю названу земельну ділянку, рішення про її виділення судами було визнано протиправним та скасовано.

В подальшому рішеннями Господарських судів неправомірність набуття оспорюваної земельної ділянки доведена в повному обсязі. Разом з тим, прокуратурою встановлено, що права ужгородської громади на вказану земельну ділянку не було поновлено, адже  в єдиному реєстрі речових прав на нерухоме майно все ще міститься запис про право власності на земельну ділянку  площею 0,0996 га на ім’я  громадянина О.

Саме тому прокуратура звернулася до суду з метою поновлення прав громади міста Ужгорода, отримавши підтримку в суді. Відтак, ужгородцям повернуто земельну ділянку вартістю майже 1 млн грн., яка відноситься до зеленої зони, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus