1. Новини Закарпаття
  2. >

Місія ОБСЄ розпитала прокурора Закарпаття про вибухи в Ужгороді

17.11.2015 19:35 Кримінал ВАЖЛИВО

Прокурор Закарпатської області Володимир Янко зустрівся з представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Драганом Гаговичем та Доріном Фазлі.

Прокурор Закарпатської області Володимир Янко зустрівся з представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової  місії ОБСЄ Драганом Гаговичем  та Доріном Фазлі.

Темою для зустрічі стали вибухи, які стались в ніч з 12 на 13 листопада у  місті Ужгороді, повідомляється на офіційному веб-сайті відомства. 

Прокурор Закарпатської області розповів педставникам ОБСЄ про дії правоохоронців краю у цій ситуації, про оперативне реагування силових структур краю та про відкриття прокуратурою кримінального провадження за фактом терористичного акту. 

Володимир Янко наголосив, що враховуючи заяву, так званого «патріотично-національного руху Закарпатської області «Патріоти Закарпаття», які взяли на себе відповідальність за ці вибухи, характер вчинених кримінальних правопорушень, те що метою таких дій було залякування населення та привернення уваги громадськості до певних політичних поглядів були всі підстави вважати, що було здійснено саме терористичний акт. 

Прокурор області наголосив, що в даній ситуації основним було припинити майбутні можливі протиправні дії представників цієї організації.

Нагадаємо, у ніч з 12 на 13 листопада в Ужгороді, в різних мікрорайонах міста сталися 3 вибухи. Спершу поліція кваліфікувала два попередні вибухи як навмисне пошкодження майна шляхом вибуху (ст.194 ч.2 ККУ). Відтак прокуратура перекваліфікувала всі три події на терористичний акт (ч.1 ст.258 Кримінального кодексу України). 

Читайте на ГК:Підвищення тарифів: з липня закарпатцям доведеться платити більше за транспортування газу
Читайте на ГК:"Причиною повеней стали дощі, а не вирубка лісів", - Денис Шмигаль (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Хустщині, Виноградівщині, Рахівщині та Берегівщині 24 червня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська