1. Новини Закарпаття

Молоко може подорожчати на 30%

29.05.2013 19:06 Бізнес

Фахівці Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» підрахували, що коли буде встановлена мінімальна закупівельна ціна на молоко у господарств...

<p>Фахівці Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» підрахували, що коли буде встановлена мінімальна закупівельна ціна на молоко у господарств...

Фахівці Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» підрахували, що коли буде встановлена мінімальна закупівельна ціна на молоко у господарств населення на рівні 3 грн/л, як це пропонують деякі депутати, то у роздрібній торгівлі вартість молока зросте на 30%. Про це розповів УНН голова правління асоціації «Укрмолпром» Василь Бондаренко.


«По оптовій ціні ми прикидали, що молоко подорожчає десь на 17%, а масло приблизно на 30-40%, бо йде великий розхід. Якщо зараз масло 60 грн/кг, то буде 100 грн/кг», — сказав фахівець.

При цьому, за словами В.Бондаренка, у роздрібній торгівлі вартість молока може зрости на 30%, а на масло буде коштувати більше 100 грн за кілограм.

Нагадаємо, Верховна Рада України проголосувала у першому читанні за законопроект №2172 «Про внесення змін до Закону України „Про молоко та молочні продукти“, яким, зокрема, передбачається державне регулювання закупівельних цін на молоко.

При цьому деякі народні депутати подали законопроекти, якими пропонується встановити мінімальні закупівельні ціни на молоко у господарствах населення – 3 грн/л.

Також по темі:Кому заважає базарне молоко?

В Україні введуть заборону на домашнє молоко, м’ясо і сир — Агроінвест
 

 

 

загрузка...