1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні може утворитися дефіцит дизельного палива

13.10.2021 23:32 Бізнес ВАЖЛИВО

З 16 жовтня Україна може залишитися без дизельного палива через помилку в документі.

З 16 жовтня Україна може залишитися без дизельного палива через помилку в документі.

В Україні з 16 жовтня 2021 року може утворитися дефіцит дизельного палива, так як в новому Технічному регламенті для світлих нафтопродуктів допущені помилки. Про це повідомила Нафтогазова асоціація України, пише Today.ua.

Зокрема, в ньому чомусь немає показника "гранична температура фільтрування" для зимового дизпалива. Значить, таке паливо неможливо буде перевірити і випустити на ринок. Тому з 16 жовтня 2021 року в Україні не можна буде продавати зимове ДП, а продаж літнього дизпалива з 16 жовтня буде заборонено (так як закінчиться літній період).

Крім того, в новому Техрегламенті хоча і введена нова класифікація бензину без вмісту біоетанолу (Е0), але не визначено порядок його маркування.

Через ці помилки в Україні може вже в найближчі дні утворитися дефіцит дизеля і бензину, що призведе до збільшення їх вартості. Тому НАУ закликала уряд України негайно виправити допущені помилки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні подорожчає автомобільне паливо.

Читайте на ГК:«Прекратите стрельбу по ядерно опасному объекту!»: що відбувалося на блочному щиті Запорізької АЕС (ВІДЕО)
Читайте на ГК: Ukraine Helpers: в Україні запустили сайт для гумдопомоги з усього світу
Читайте на ГК:Над Харковом збили ворожий винищувач, але летять ще кілька (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська