1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті оштрафували бізнесмена, у якого незаконно працювали вісім водіїв

17.01.2021 22:48 Бізнес

У сфері автомобільних перевезень 58-річний підприємець з Хустщини – не новачок. Свій бізнес він розпочав близько 15 років тому.

У сфері автомобільних перевезень 58-річний підприємець з Хустщини – не новачок. Свій бізнес він розпочав близько 15 років тому.

Але інспекційне відвідування, яке провів на початку цього року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Юрій Клованич, засвідчило, що автоперевізник у своїй діяльності не завжди дотримувався вимог законодавства про працю.

Як з’ясувалося у ході контрольного заходу, ФОП залучив до виконання робіт із здійснення вантажних перевезень вісім осіб без належного оформлення з ними трудових відносин, зокрема, не уклав трудові договори. Саме на це порушення і вказав підприємцю головний державний інспектор Управління Держпраці. Посадовець нагадав, що відповідно до ч 3 ст.24 Кодексу законів про працю України, працівник «не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

У зв’язку з цим автоперевізнику надано припис на усунення виявлених порушень і його притягнуто до встановленої законом відповідальності, інформує Управління.

Нагадаємо, аналітик озвучив курс долара на тиждень.

Читайте на ГК:"Хустська саванна": як буйволиці приймають ванни в "Долині нарцисів" на Закарпатті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Майже рекордна спека: у мережі закарпатці виставляють "аномальні стрибки" термометрів
Читайте на ГК:У літньому таборі на Закарпатті перевірили якість води й харчування
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська