1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатські податківці виявили факт реалізації елітного алкоголю без марок та ліцензії

09.12.2020 18:32 Бізнес

У ході фактичної перевірки одного з фізичних осіб-підприємців, працівники управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДПС у Закарпатській області встановили факт реалізації ним алкогольних напоїв без ліцензії на право роздрібної торгівлі та без марок акцизного податку встановленого зразка.

Суб’єкт господарювання здійснював протизаконний продаж підакцизної продукції іноземного виробництва в одному з сіл Ужгородщини. За це правопорушення передбачено штрафи у розмірі 17000 грн за продаж підакцизних товарів без ліцензії та 17000 грн за роздрібний продаж алкоголю без марок акцизного податку.

Виявлення цього порушення стало можливим завдяки моніторингу ринку реалізації підакцизної продукції працівниками управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДПС у Закарпатській області на території Ужгородського району.

Загалом за 11 місяців 2020 року за результатами проведених фактичних перевірок, працівниками Головного управління ДПС у Закарпатській області встановлено 85 фактів роздрібної торгівлі підакцизних товарів без відповідних ліцензій. Зокрема, встановлено 62 факти роздрібної торгівлі алкогольними напоями без відповідної ліцензії, 15 фактів роздрібної торгівлі тютюновими виробами без відповідної ліцензії, 4 факти роздрібної торгівлі пальним без відповідної ліцензії та 4 факти зберігання пального без відповідної ліцензії. За результатами розгляду матеріалів перевірок,застосовано фінансових санкцій на суму 4 млн 309 тис. грн, інформувала ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили до весни.

Читайте на ГК:"Підсніжники з минулого" під кущами: на Ужгородщині жінка виявила небезпечну знахідку (ФОТО)
Читайте на ГК:Шлях був нелегким: в Ужгороді дівчина з інтернату отримала першу ID-карту (ФОТО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині чоловік хотів збагатитися за рахунок видобування корисних копалин (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська