1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Стало відомо, яке закарпатське підприємство стало найсумліннішим платником податків у 2019 році

04.12.2020 17:38 Бізнес

В Ужгороді нагородили сумлінного платника податків України.

В Ужгороді нагородили сумлінного платника податків України.

Сьогодні, 4 грудня 2020 року, в Головному управлінні ДПС у Закарпатській області, у режимі відеоселектору разом з усіма регіонами України, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019».

Про це повідомила ДПС у Закарпатській області. 

У залі Державної податкової служби України були присутні Міністр фінансів України – Сергій Марченко, Голова ДПС України – Олексій Любченко, Президент АППУ – Грігол Катамадзе, Президент УСПП – Анатолій Кінах, в Головному управлінні ДПС у Закарпатській області – Ілля Матьола, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області, Марта Волощук, голова ради ТВ АППУ у Закарпатській області та представник переможця Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019» ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг».

Закарпатську область на всеукраїнському рівні рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2019» представляли 11 суб’єктів господарювання. Відтак з поміж них Вища рейтингова комісія «Сумлінні платники податків-2019» обрала тільки ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг», яке змагалось з іншими учасниками у сфері торгівлі.

Під час вручення нагороди податківці подякували переможцю за сумлінне виконання своїх обов’язків перед державою та високу податкову культуру, та зазначили, що це вже сьома відзнака цього підприємства на рівні держави.

Щорічний Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків» започаткований у 2011 році. Цей рейтинг виконує свою основну мету – сприяння розвитку підприємництва, посилення авторитету платників податків та максимальне залучення бізнесу до сумлінної сплати податків. Визначаючи сумлінного платника податків засвідчуються високі досягнення бізнесу з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих працівників, його витрат на соціальні програми.

Читайте на ГК:Полум'я свічок під відкритим небом: на Закарпатті вшанували воїнів 128-ї бригади (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті попрощаються із загиблим на війні Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:Конфлікт у центрі Ужгорода: поліція затримала зловмисника за ножове поранення місцевого мешканця