1. Новини Закарпаття
  2. >

З'явився текст законопроекту про касові апарати для ФОП

30.11.2020 13:22 Бізнес

Президент пропонує відстрочити введення касових апаратів для підприємців до 2022 року.

Президент пропонує відстрочити введення касових апаратів для підприємців до 2022 року.

На сайті парламенту з'явився текст законопроекту президента Володимира Зеленського з лібералізації застосування підприємцями касових апаратів. 

Так, проектом закону №4439 пропонується відстрочити до 1 січня 2022 року обов'язкове застосування РРО для фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку другої - четвертої груп і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для першої групи платників єдиного податку (крім тих, що здійснюють діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування). 

Законопроект пропонує скасувати штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків суми коштів, яка зазначена в денному звіті РРО, і за відсутність попереднього програмування товарів у РРО. 

Передбачається продовжити на рік (до 1 січня 2022) застосування знижених розмірів фінансових санкцій за порушення суб'єктами господарювання окремих вимог закону про використання РРО при проведенні розрахункових операцій. 

Також пропонується виключити норми про застосування механізму компенсації покупцям за скаргами про порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих до суб'єктів господарювання штрафних (фінансових) санкцій. 

Крім того, законопроект вводить поняття "дистанційні послуги" і передбачає незастосування РРО при наданні дистанційних послуг, розрахунки за які здійснюються виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування і/або сервісів переказу коштів.

Читайте на ГК:Український школяр продав футболку Роналду заради ЗСУ: легендарний футболіст відповів дитині
Читайте на ГК:На Полтавщині окупанти вдарили ракетами по торговому центру. Там знаходились люди, - Зеленський (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У ЗСУ розповіли, що заважає операції зі звільнення Херсона
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська