1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді підприємці вийшли на акцію проти жорстких карантинних заходів

30.10.2020 18:53 Бізнес

В Ужгороді зібралися підприємці на акцію протесту проти закриття закладів харчування через те, що Ужгород потрапив до червоної зони.

В Ужгороді зібралися підприємці на акцію протесту проти закриття закладів харчування через те, що Ужгород потрапив до червоної зони.

Більше півсотні людей зібралися на набережній поблизу ресторану «Венеція» і обговорюють ситуацію, що склалася. Наразі до них підійшов міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, повідомив Ужгород.

Підприємці, що зібралися поблизу «Венеції», тримають плакати "Наші діти теж хочуть їсти", "Не вбивайте наш бізнес, він і так ледь жевріє" та інші.

«Школи та дитсадки не можна закривати. Ми бачимо поганий досвід, як воно відобразилося на попередньому локдауні. Ми не хочемо, щоб наші діти й далі були позбавлені права на навчання. Ніхто не відкидає епідзаходів. Якщо мудра Європа пішла тим шляхом, що діти вчаться, то, може, варто і нам за ними слідувати? Варто вивчити досвід інших регіонів і йому слідувати, а не рубати з плеча?» - відзначив один із присутніх на заході приватних підприємців Роман Мандзюк.

За його словами, наразі просто економічно вбивається держава.

«Я дуже хотів би, щоб влада нарешті йшла платникам податків, родинам, які вже не знають, як далі жити і виживати», - додав приватний підприємець.  

Нагадаємо, Ужгород, Берегово та три райони у "червоній зоні".

Читайте на ГК:В Ужгороді переселенцям роздали продуктових наборів на 370 тис ₴: що в них входило?
Читайте на ГК:В Ужгороді силами волонтерів організована "Гуманітарна шафа" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Як рятували ужгородську кішку-екстремалку: рятувальники розповіли подробиці(ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська