1. Новини Закарпаття
  2. >

Лісівники назвали ціни на лісопродукцію у Закарпатті

19.10.2020 20:09 Бізнес

Ціни на лісопродукцію у Закарпатті найнижчі в Карпатському регіоні.

Ціни на лісопродукцію у Закарпатті найнижчі в Карпатському регіоні.

На Закарпатті поступово зменшуються об'єми лісозаготівлі. Про це повідомив начальник лісової галузі краю Віктор Яковець під час наради з очільником області Олесієм Петровим та директорами держлісгоспів.

За останні три роки об'єми лісозаготівлі зменшилися майже на 400 тисяч кбм. Зі зменшенням обсягів заготівлі та попиту, призвело до падіння вартості одного кубометра деревини що призвело до скорочення обсягу реалізації продукції товарів, робіт та послуг.

Так за 9 місяців поточного року вартість знеособленого реалізованого кубометра деревини у порівнянні з минулим роком знизився на 7%, або на 64 гривні, та складає 917 гривень.

Отже, слід відзначити, що наразі дохід, від 1 реалізованого кубометра деревини становить 14 гривень (917 – 903 гривні), з рентабельності - 1,5 %. Натомість минулого року дохід складав 46 гривень (981 - 935 гривні), з рентабельністю 4,6%.

Нагадаємо, що відомо, який замок на Закарпатті найчастіше відвідують туристи.

Читайте на ГК:«Гичка, крумплі, ріпа, бараболя»: мережу веселить відео, як спілкуються закарпатці, франківчани, вінничани та черкащани /ВІДЕО
Читайте на ГК:До +36°: відомо, якою буде погода на Закарпатті наступного тижня
Читайте на ГК:Зараз на Закарпатті проходить вишкіл пластунів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська