1. Новини Закарпаття
  2. >

Дві риси, які потрібно мати, аби заробити гроші: мільярдер Рей Даліо

18.09.2020 19:22 Бізнес

Мабуть, кожен з нас мріє досягти успіху в кар’єрі, яка приноситиме не лише справжнє задоволення та гармонію, а й стане джерелом стабільного доходу.

Мабуть, кожен з нас мріє досягти успіху в кар’єрі, яка приноситиме не лише справжнє задоволення та гармонію, а й стане джерелом стабільного доходу.

Ви будете здивовані, але мільярдер Рей Даліо переконаний – ця мрія абсолютно досяжна, необхідно лише оволодіти декількома навичками. А точніше – двома, повідомив 24 канал.

Так, мова йде про гнучкість і творче мислення, розповідає Inc.

Щоб мати і необхідну кількість грошей і займатися улюбленою справою, потрібно проявляти креативність та гнучкість, – відзначає Даліо.

Рей ДаліоАмериканський фінансист, підприємець, засновник інвестиційної компанії Bridgewater Associates та благодійник. Бізнесмен керує активами на суму близько 160 млрд доларів. Його книга Principles: Life & Work ("Принципи: життя і робота") увійшла до списку бестселерів The New York Times. Американські ЗМІ називають його "Стівом Джобсом в галузі інвестування"

В чому ефективність цих навичок?

Рей Даліо запевняє: якщо ви не розумієте, як можна перетворити улюблену справу в джерело заробітку – просто спробуйте проявити гнучкість та творчий підхід.

Зосередьтеся та гарно подумайте – чи є щось, чим ви захоплені, і це добре оплачується. Не будьте занадто обмежені у своїх роздумах – йдіть на компроміси. Чим ви розумніші, тим на менше компромісів доведеться йти, – радить підприємець.

Пристрасть та акцент на реальності

Бізнесмен часто ділиться своїми життєвими принципами і порадами в соціальних мережах. Нещодавно мільярдер написав у Facebook про важливість "бути гіперреалістичним" перед тим як ви почнете втілювати в реальність свою мрію.

Люди, які створюють великі речі, не є мрійниками: вони повністю засновані на реальності, – запевняє Даліо.

Раніше у своїй книзі "Принципи: життя та робота" мільярдер та благодійник порадив "зробити свою пристрасть і роботу однаковими".

Більшість людей можуть знайти кар'єру, яка забезпечить їм і задоволення, і гідний заробіток. А якщо вам складно подивитися на себе з боку, попросіть близьких оцінити, які навички і якості розвинені у вас краще за інші, – додає Рей Даліо.

Читайте на ГК:Сховалися у мікроавтобусі: на Закарпатті затримали двох "ухилянтів", що намагалися перетнути кордон
Читайте на ГК:Побив голову та пошкодив грудну клітину: у горах на Закарпатті травмувався чоловік
Читайте на ГК:Застава 198 тисяч гривень: чоловіка, який переправляв "ухилянтів" через кордон на Закарпатті взято під варту
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська